Sözleşme

Sözleşme

Sözleşme dolunay

GİZLİLİK VE GÜVENLİK SÖZLEŞMESİ

Online Danışmanlık Hizmetlerinden yararlanmadan önce bu sözleşmeyi okuyup kabul etmeniz gerekmektedir.

Online Danışmanlık Yüz yüze Terapiye alternatif değildir ve yerini tutmaz. Online Danışmanlık ile sizlere zamanda enselik sağlayarak, mesafeyi ortadan kaldırarak ve daha ekonomik bir yardım süreci almanız amaçlanmaktadır. Yüz yüze terapi almaya çekinen bireyler içinde uygun bir hizmettir. Ayrıca cinsellik gibi özel ve mahremiyetin önemli olduğu bir alanda çiftler/bireyler web üzerinden evlerinin rahatlığında yardım alabilirler.

Kişisel güvenliğiniz için;
Bu site KRİZ MERKEZİ DEĞİLDİR.

İntihar düşünceniz, kendinize ve/veya başkasına şiddet eğiliminiz ya da farklı fiziksel tehlikeler yaşıyorsanız uygun yerde değilsiniz. En yakın emniyet birimine ve/veya sağlık kuruluşuna başvurun ya da 155 ve/veya 112 acil yardım hattını arayınız.

Online Danışma hizmeti 18 yaşından küçüklere evebeynlerin onayıyla verilmektedir.

dolunaykadioglu.com bir danışmanlık sitesidir. İlaç tedavisi uygulanmaz. İlaç tedavisine ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen ilgili uzmana başvurunuz.

dolunaykadioglu.com da doğrudan ya da dolaylı ruh hastalıkları ile ilgili teşhis ve tedavi uygulanmamaktadır.

dolunaykadioglu.com danışmanlık esnasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan sorumlu değildir.

Online görüşme teknik nedenlerle aksarsa ya da kesilirse eksik kalan süre daha sonra tamamlanır.

Randevu iptal ya da ertelemelerinizi 24 saat önceden haber vermeniz gerekmektedir, aksi takdirde seans için ücret talebi olacaktır. Randevu saatinden önce seansın ödemesini yapmış olmanız gerekir.

GİZLİLİK ve MAHREMİYET

dolunaykadioglu.com da ki kişisel bilgileriniz ve Danışmanlık da görüşülen her şey etik kurallar çerçevesinde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Bu kural ancak danışanın kendine ve/veya başkasına zarar verme ihtimali söz konusu olursa geçerliliğini yitirir.

DİĞER KURALLAR

dolunaykadioglu.com da paylaşım bölümlerinde hiçbir şekilde siyasi, politik içerikli konuşmalar yapılamaz, yazılar yayınlanamaz.

dolunaykadioglu.com üreme sağlığı cinsel sağlık, koçluk, bireysel terapiler…gibi konularında bilimsel danışmalık hizmeti veren bir sitedir, argo içerikli cinsel konuşmalar yapmak, yasal olmayan ve etik dışı tekliflerde bulunmak kesinlikle yasaktır. Aksi takdirde site sahibinin kanuni süreç başlatılma hakkı vardır.

Sitedeki bilgiler izinsiz çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.