Mutlu Ailelerin 101 Sırrı

Mutlu bir evlilik CENNET, mutsuz bir evlilik Cehennemdir’ diyorum ve evliliğinizi cennete çevirmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Mutlu evliliğin temelinde; Farklılıkları kabul etmiş, kıyası bırakmış, birbirlerinin olumlu taraflarına odaklanmış, ortak değerlerinin farkında, sevgi alanı güçlü, önce BİZ diyen bir çift yatar. Yatar da tüm bunları yapmanın yolu nedir?

Aile hayatı nasıl olursa maksimumda mutlu oluruz? Evlilik; Evlilik mi evcilik mi?
Hayat yolculuğunun büyük bir bölümünü beraber geçirdiğimiz eşimizle gerçekten daha mutlu ve huzurlu olmak için nelerin farkında olmalıyız?
‘Sonsuza kadar mutlu olacağız’, beklentisi ne kadar gerçekçi? Evliliği sağlıklı yürütmek için evlenmeden önce evliliğe dair neleri farketmeliyiz?

Evlilikteki cinsel hayat ya hayallerimdeki gibi çıkmazsa?
Gebelik, lohusalık, bebekli yaşamda cinsellik, iletişim, birbirimizi anlamak ne kadar zor olabilir ki ! Yoksa ilişki için en zorlu dönemler midir?

Ve daha pek çok evliliğe dair soru ve sorunla ilgili neler yapabileceğinizin, kafanızdakilerin cevaplarını bulacağınız editörlüğünü Sedef Batı’nın yaptığı, Hürriyet Kitap’tan çıkan  ‘MUTLU AİLELERİN 101 SIRRI’ kitabında.

Yazarlarından biri olmaktan mutluluk duyduğum bu kitap 11 uzman tarafından sade ve yalın bir dille kaleme alındı. Evlilik öncesinide kapsayarak evlilikte sizleri bekleyen pekçok zorlu deneyimi daha kolay ve keyifli kılmak için kısa ve pratik bilgileri paylaştık bu kitapta.