Online Danışmanlık

Online Danışmanlık

Online Danışmanlık dolunay

Online Danışmanlık sadece;

Cinsel terapi (Vajinismus, Ağrılı cinsel ilişki, Erken boşalma, Sertleşme sorunları, Uyarılma ve Orgazm Sorunları),
Tüp bebek/infertilite sürecinde psikolojk destek
Evlilik Öncesi Danışmanlık (İlişki danışmanlığı, Evlilik evreleri, İlk gece kaygısı, vb)

Gebelikde ve Doğum sonrasında Psikolojik Destek

Koçluk, hizmetleri için kullanılır. Detay için tıklayınız.

NASIL ALABİLİRİM

Online danışmanlık almak için lütfen dk@dolunaykadioglu.com adresine mail atarak çalışmak istediğiniz konuyu belirtiniz. Sözleşmeyi okuyunuz ve başlama kararınız netleşince onaylayarak gönderiniz. Ücretler ve detay bilgiler için bize 0 506 742 42 22 nolu telden ulaşabilirsiniz.

 

GİZLİLİK VE GÜVENLİK SÖZLEŞMESİ

Online Danışmanlık Hizmetlerinden yararlanmadan önce bu sözleşmeyi okuyup kabul etmeniz gerekmektedir.
Online Danışmanlık Yüz yüze Terapiye alternatif değildir ve yerini tutmaz. Online Danışmanlık ile sizlere zamanda enselik sağlayarak, mesafeyi ortadan kaldırarak ve daha ekonomik bir yardım süreci almanız amaçlanmaktadır. Yüz yüze terapi almaya çekinen bireyler içinde uygun bir hizmettir. Ayrıca cinsellik gibi özel ve mahremiyetin önemli olduğu bir alanda çiftler/bireyler web üzerinden evlerinin rahatlığında yardım alabilirler.
Kişisel güvenliğiniz için;
Bu site KRİZ MERKEZİ DEĞİLDİR.
İntihar düşünceniz, kendinize ve/veya başkasına şiddet eğiliminiz ya da farklı fiziksel tehlikeler yaşıyorsanız uygun yerde değilsiniz. En yakın emniyet birimine ve/veya sağlık kuruluşuna başvurun ya da 155 ve/veya 112 acil yardım hattını arayınız.
Online Danışma hizmeti 18 yaşından küçüklere evebeynlerin onayıyla verilmektedir.
dolunaykadioglu.com bir danışmanlık sitesidir. İlaç tedavisi uygulanmaz. İlaç tedavisine ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen ilgili uzmana başvurunuz.
dolunaykadioglu.com da doğrudan ya da dolaylı ruh hastalıkları ile ilgili teşhis ve tedavi uygulanmamaktadır.
dolunaykadioglu.com danışmanlık esnasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan sorumlu değildir.
Online görüşme teknik nedenlerle aksarsa ya da kesilirse eksik kalan süre daha sonra tamamlanır.
Randevu iptal ya da ertelemelerinizi 24 saat önceden haber vermeniz gerekmektedir, aksi takdirde seans için ücret talebi olacaktır. Randevu saatinden önce seansın ödemesini yapmış olmanız gerekir.

GİZLİLİK ve MAHREMİYET

dolunaykadioglu.com da ki kişisel bilgileriniz ve Danışmanlık da görüşülen her şey etik kurallar çerçevesinde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Bu kural ancak danışanın kendine ve/veya başkasına zarar verme ihtimali söz konusu olursa geçerliliğini yitirir.

DİĞER KURALLAR

dolunaykadioglu.com da paylaşım bölümlerinde hiçbir şekilde siyasi, politik içerikli konuşmalar yapılamaz, yazılar yayınlanamaz.
dolunaykadioglu.com üreme sağlığı cinsel sağlık, koçluk, bireysel terapiler… gibi konularında bilimsel danışmalık hizmeti veren bir sitedir, argo içerikli cinsel konuşmalar yapmak, yasal olmayan ve etik dışı tekliflerde bulunmak kesinlikle yasaktır. Aksi takdirde site sahibinin kanuni süreç başlatılma hakkı vardır.
Sitedeki bilgiler izinsiz çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

KİMLER İÇİN UYGUN

Zaman sorunu yaşayanlar,
Çalışma saatleri içinde işinden izin alamayan bireyler,
Cinsel konularla ilgili yüz yüze yardım almaktan çekinenler,
Yaşadığı ilde yardım alabileceği uzman olmayanlar,
Yüz yüze psikolojik destek almak istemeyenler, kendilerini karşıdakinin yüzünü görmeden daha rahat ifade edebildiğine inanan bireyler, online görüntülü psikolojik destek hizmeti alabilir.

 

KİMLER İÇİN UYGUN DEĞİL

İntihar etmeye dair düşünceleri olan bireylere,
Kendine ve/veya başkasına zarar vermeye dair düşünceleri olan bireylere,
Kriz geçiren bireylere uygun değildir.
Bu durumlarda lütfen psikiyatri birimi olan bir sağlık kuruluşuna başvurunun. 155, 112 gibi acil yardım hatlarını arayabilirsiniz.
18 yaşının altındaki bireyler ailelerinin onayıyla kısıtlı ve sadece kendilerini ilgilendiren konularda online psikolojik destek/ danışmanlık hizmetinden yararlanabilirler.

YÜZYÜZE İLE FARKI NE? AVANTAJ DEZAVANTAJ?

Online terapi pek çok açıdan yüzyüze terapiye benzerlik gösterir. Etkindir.Güvenilirdir. Özeldir. Yararlıdır. Çözüme hizmet eder. Tüm bunlarla birlikte yüzyüze terapinin alternatifi değildir. Kişinin kendine yardım etmesi ve sorununu çözmesi için başvurduğu bir yardım modelidir
Yaşadığınız ilde uzman yoksa ya da yurtdışında yaşıyorsanız ve sizi anlayan, kültürünüzü bilen ve bunu önemseyen bir uzman bulamadıysanız online psikolojik destek tam size göre.
Uzmanın kliniğine gitme, kayıt yaptırma, görülme ve tanınma ihtimali yoktur.
Seans saatleri çok daha esnektir. Mesai saatleri dışında da, hafta sonlarıda randevu alabilirsiniz.
Online psikoljik desteğin ücretleri yüz yüze terapiye göre daha uygundur.
Hernerede olursanız olun, psikolojk hizmet almaya devam edebilirsiniz.
Sizi trafik derdinden ve bekleme odalarında seans zamanını bekleme derdinden kurtarır.

 

NASIL ALABİLİRİM

Online danışmanlık almak için lütfen dk@dolunaykadioglu.com adresine mail atarak çalışmak istediğiniz konuyu belirtiniz. Sözleşmeyi okuyunuz ve başlama kararınız netleşince onaylayarak gönderiniz. Ücretler ve detay bilgiler için bize 0 506 742 42 22 nolu telden ulaşabilirsiniz.