Online Cinsel Terapi

Online Cinsel Terapi dolunay

“Sonunda banada nasip oldu, bütün samimiyetimle duygularımı ifade etmek. Şu an üzerimden cok büyük bir yük kalkmış gib, hiç bitmeyeceğini düşündüğüm Vajinismus artik tamamen geçmişime ait.

Yurt dışında yaşıyoruz. Buralarda vajinismusdan anlayan bizi anlayacak uzman bulmak hiç kolay değil. Şu anda benim gibi bir çare ararken Dolunay hanımın Websitesine rastlayıp inceleyen Hanımlar, inanın kesinlikle reklam amaçlı tek bir kelime yazılmadığını düşünüyorum. Acaba bu tedavi olumlu sonuçlanır mı yine mi zaman kaybı gibi düşünceler ile ilk seansıma başladım. Güler yüzlü, espirili, samimi ve en önemlisi beni kesinlikle ANLAYAN bir uzman ile karsılaştım ve o kadar rahatladım ki …

Her seansda beni motive ettiğiniz, gerçekten desteğinizi hissetirdiğiniz için size çok teşekkür ederim. Yaşamayan o çaresizliği, o umutsuz ruh halini anlayamaz, o psikolojide bir insana umut aşılamakda hiç kolay değildir.

Evliliğimizin 6 cı ayındayız ve ben daha yolun başındayken ne kadar harika bir adamla bu yola çıktığımı fark edebildim… Sevgili eşimin desteği içinde çok teşekkür ederim.”

 


 

“Bir senedir evli olmamıza rağmen bir türlü karıkoca olamıyorduk. Yurtdışında olduğumuz için burada sorunumuz için olumlu bir tedavi yöntemi de bulamadık.
Uzun araştırma dan sonra Dolunay hanımı bulduk. Ve kendisiyle online danışmanlık yöntemi ile vajinismus sorunumuzu çözdük.
Kendisine sonsuz teşekkür ederiz.”

 


 

Online danışmanlık almaya kaygılı bir sürecin sonunda karar verdik eşimle… Tanımadığın birini bilgisayar kamerasından görmek ve konuşmak, uzaktan uzağa nasıl olacaktı bu iş… 3 yıldır vajinismus sorunu yaşyorduk eşimde bende bir uzmana gitmeyi istiyor fakat kime ve nasılına karar veremiyorduk. Dolunay hanımı siteden bulduğumuzda araştırmaya karar verdik ve olumlu izlenimlerimiz sonunda online randevu aldık. İlk ekran açılırken heyecanlıydık, nasıl biri, nasıl olacak, erkanda nasıl görüneceğiz, ve daha pek çok soru…
Gülümseyen yüzü içimizi rahatlattı ve sürece başladık. Onun rehberliğiye adım adım ilerledik galiba toplam 5 seans görüştük ve istediğimiz sonuca ulaştık. Bazen umutsuzluğa kapıldığımızda o bize hep inanın ve devam edin, nerden nereye geldiniz, her adımınızı onurlandırın, kendinize teşekkür edin ve devam dedi… Ondan çok güç aldık, ama o bize güç sizin içinizde dedi…..
Kendimize ve kendisine teşekkür ediyoruz.

 


 

“Merhabalar…
Ağustos ayında evlendik ve bu sorunu farkettiğimizde 3 ay geçmişti. Çünkü ha bugün oldu ha yarın olacak derken sürekli ertelediğimizi farkettim ve bir yardım almam gerektiğini anladım. Erzurum’un bir köyünde öğretmenim.
Bulunduğum ilde yardım alabileceğim kimse yoktu ve internetten Dolunay Hanıma ulaştım. Heyecanla aradım yüzyüze olmadan olabilir mi dedim korkularımı dile getirdim. Güven verici samimiyetiyle o AN bana cesaret verdi ve evet yapabilirim dedim.
İnternet üzerinden görüşmeler yaptık ve aslında daha rahattık kamerada… Her görüşmemizde tünelin ucuna doğru yaklaştığımızı farkettik. Ne zaman hayır yapamıcağım diye pes etmeye kalksam Dolunay Hanım’ın sözleriyle kendimi toparlayıp devam ettim ve 6 seansta yendim 🙂  Vajinismus, çiftler için çok yaralıyıcı  bir sorun, sakın ertelemeyin.
Dolunay Hanım’a sonsuz teşekkürler.”

 


 

Biz 9 yıllık evli bir çiftiz. İlk gece cinsel ilişkiye girmemize rağmen daha sonra ne olduysa ilişkiye giremedik ve bunu kendi çabalarımızla hallederiz düşüncesiyle hep erteledik, fakat üstesinden gelemedik. Bir yardım almamız gerektiğini anca anladık.
Araştırmalarımız sonucu internet sitesinden Dolunay hanıma ulaştık. Kendisinin verdiği güven ve samimiyetle 6 seans ta çözüme ulaştık. (bu arada seanslar bizim için çok eğlenceli geçti) bunca yılın sonunda bu kadar kısa bir süre içinde çözüm bulduğumuza eşimle inanamıyoruz. Bizim gibi sorun yaşayan çiftlere hiç düşünmeden ve utanmadan bir yardım almaları gerektiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu süreç te bizden hiçbir şekilde yardımını esirgemeyen Dolunay hanıma sonsuz teşekkürler.

 


 

Bizim sorunumuz yaklaşık 9 yıllık evli olmamıza rağmen cinsel ilişkiyi tam olarak yaşayamamamızdı. Acaba bu sefer başarılı olabilecek miyim düşüncesiyle başlayan ilişkilerimiz çoğunlukla erken boşalmayla sonuçlanıyordu. Girişi gerçekleştiremiyordum. İlk gecemizin başarısızlıkla sonuçlanmış olması bizi çok etkilemişti. Dolunay Hanım’la tanışmamız, bir internet sitesindeki haber sayesinde oldu. Birkaç yazışma yaptıktan sonra Dolunay Hanım bizim güler yüzlü misafirimiz olmaya başladı. Dolunay Hanım’ın sıcak ve samimi yaklaşımı çekingenliğimizi çabuk aşmamızı sağladı. Tedavimiz 5 seans sürdü. Sabırla, umutsuzluğa düşmeden sürdürdük tedavimizi. 9 yıldan sonra bu kadar kısa sürede sonuç almamız bizi hem şaşırttı hem de çok memnun etti. Doyurucu bir cinsel hayatımızın olması bizi hayatın her alanında daha mutlu olmamızı sağladı.
Cinsel sorunların çözümsüz olduğunu düşünmeyin ve  herkesin cinsel sorunlar  yaşayabileceğini düşünerek yardım almaktan çekinmeyin.
Dolunay Hanım’a çok teşekkür ediyoruz.

 


 

Biz eşimle 1.5 yıldır evliyiz. Eşim benim çocukluk aşkım. Ancak yaklaşık 10 yıldır birbiRimizi görmemiştik. Tekrar görüşmemiz ile evlenmemiz 3 ay gibi kısa bir sürede gerçekleşti. Bu bizim tercihimizdi ama kına, nişan, ev hazırlığı, düğün derken biz ilk geceye (gerdek) girmiş bulunduk. O da bende aslında buna piskolojik olarak hazırlıklı değildik. O “bu gece olmasın” demesine rağmen ben ısrar ettim. Ayrıca ön sevişmenin gereklerini yerine getirmeden acele ile onu ilişkiye zorladım. Kızlık zarı bozuldu. Kanaması oldu. Biz kanamanın kızlık zarından geldiğini düşündük. Halbuki zorlanmadan dolayı doku zedelenmesi ve buna bağlı bir nevi kanama olmuş. Ben bunu gerçekten bilmiyordum. Eşim çok acı çektiğini söyledi ve o geceden itibaren bacakları istemdışı kapanmaya başladı ve ilişki esnasında kasılmaya başladı. Yani “Vajinismus” oldu. Tam 1.5 yıl geçti. Defalarca denememize rağmen eşim o esnada taş kesiliyordu. Aslında bunun bilinçdışı yapılan bir davranış olduğunu bilmiyorduk
Bu konuda uzman araştırmaya başladık. Kime güvenmeliydik. İnsan en yakını annesine babasına dahi anlatamıyor durumunu. Ayrıca biz, nasıl bir durumun içinde olduğunu bilmiyoruz ki, anlatalım, birilerine danışalım. Adeta içinde olduğumuz durumun çaresiz olduğunu düşünmeye başladığımız zamanlarda, tesadüf eseri bir kitapçıya girdik ve Dolunay hanımın Vajinismus kitabı ile karşılaştık. Kitabı satın aldık ve evde birlikte okuduk. Kitap konuyu o kadar güzel anlatıyor ki. Her sayfasında  “işte bu bizde de var!” ”Bu kitap resmen bizi anlatıyor” diye defalarca birbirimize söyledik. Bizim için umut ışığı doğmuştu artık. Kesinlikle bizim danışmamız gereken uzman Dolunay hanım dedik. Ama o da ne? Dolunay hanım Ankara’ da biz İstanbul’ dayız. Umutsuzluk tekrar üzerimize çökmek üzereydi. Terapi olabilmek için Ankara’ ya uçakla gitsek gelsek diyoruz. Ankara’ da nerede kalıcaz?. Akrabalarımız  var ama onlara ne anlatıcaz? nasıl izah edicez?. Zaten herkezden saklıyoruz durumumuzu. Ayrıca ben çalışıyorum işten izin almam Ankara’ ya gidip gelmem imkansız. Derken dolunay hanımın internet sitesine girdik. Gördük ki kendisi online terapi hizmeti de verebiliyormuş. Oh dedik artık mesafe bizim için sorun olmayacak ve kimsede bilmeyecekti. Ama hala üzerimizde tedirginlik ve utangaçlık hali vardı. Çünkü kendimizi, mahremimizi anlatacaktık. Ancak bize o kadar güleryüzlü ve samimi davardı ki kendisini bir abla-anne gibi hissettik. Yüz yüze olmasakda, bize tüm sıcaklığını hissettirdi. Dolunay hanıma durumuzu anlattık. Bazı yerlerde pause tuşumuza bastı. Bu yanlış, bu doğrusu dedi. Bize tavsiyelerde bulundu. Ayrıca terapi esnasında kendi evimizde olmamız bize rahatlık hissi verdi. Trafik, randevuya yetişememe gibi bir problemimiz de olmadı. Bizim için terapi çok kolay oldu. Toplam 5 seansta çözüldü. Meğer ne kadar kolaymış. Biz bunun için mi bu kadar beklemişiz? Bu kadar küçük bir sorun bizi nasıl bu kadar sıkıntıya sokabildi diye düşündük. Bize yaşarken çok büyük olduğunu düşündürten ama çözdükten sonra küçücük görünmeye başlayan bu sorunumuzu, aşmamızı sağlayan Dolunay hanımdan Allah binlerce kez razı olsun. Allah önünü açık etsin. Dolunay hanımın “Hiç bir sorun çözümsüz değildir. “Çözüm ertelemeden bir adım atmak ile başlar” sözü kulağımıza küpe oldu.
Herşey için çok teşekkürler… Sevgiyle kalın